Понеділок, 06.05.2024, 10:15
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід


Альтернативні джерела енергії


Форма входу
Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Панелі UDEN-S [6]
BILUX [1]
Панелі INDIGO [2]
Інфрачервоне випромінювання. Довгохвильовий обігрівач. [2]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 32
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог продукції

Головна » Статті » Інноваційне електричне опалення » Панелі UDEN-S

Запитання і відповіді

1. Чому Ви пропонуєте тільки електричні системи опалення?

    По-перше, наша країна є відомим потужним виробником електроенергії. Електрика у нас своя, а газ - імпортний. І це незмінно. Більше того, ми абсолютно не використовуємо весь потенціал наших електростанцій.

    По-друге, зараз весь світ переходить на поновлювані джерела електричної енергії. У розвинених країнах, таких як США, Канада, країни Західної Європи, електроопалення - найпопулярніше з усіх видів опалення як найбільш економне, безпечне та комфортне.

    Що стосується України, ще в березні 2006 року Кабінет Міністрів схвалив Енергетичну стратегію України до 2030 року, в основі якої - розвиток електроенергетики. А органи влади зараз все частіше розглядають питання переведення населених пунктів саме на електроопалення.

    Важливе і фінансове питання. Електроопалення значно економніше інших систем обігріву як в капітальних, так і в експлуатаційних витратах навіть з урахуванням подорожчання електроенергії. Адже темпи збільшення ціни, наприклад, на газ, значно перевищують темпи збільшення цін на електроенергію.

2. Які особливості інфрачервоного опалення?

    Інфрачервоні системи опалення за своїми характеристиками разюче відрізняються від інших обігрівачів, в тому числі електричних конвекційних. Давайте порівняємо нашу систему і будь-яку іншу, що працює за принципом конвекції (з використанням котлів, конвекторів, калориферів).

    Конвекцією система обігріває приміщення за допомогою повітря, який є посередником у передачі тепла (як і вода, якщо стоять батареї / радіатори). Холодне повітря, нагріваючись, піднімається з нижньої частини приміщення вгору і, остигаючи, знову опускається вниз. Таким чином, воно циркулює по приміщенню і виконує функцію носія тепла, від якого згодом нагріваються стіни, предмети, люди. До речі, при такому опаленні найтепліше повітря скупчується під стелею, в тому просторі, яким людина не користується. А найхолодніше, відповідно - у нижній частині (в районі ніг), при цьому стіни і предмети в приміщенні мають більш низьку температуру, ніж циркулює в ньому повітря. Це не комфортно і не економно.

    Принцип роботи системи Уден-S® зворотний. Подібно сонцю, каміну, печі променисте тепло панелей безпосередньо прогріває людину, стіни, предмети в приміщенні, а потім вже, як наслідок, прогрівається повітря. Виключаються такі проблеми, як холодні стіни або сирі кути.

    У таких умовах людина себе почуває набагато краще. Причому комфортним буде вважатися температура на 3-5 градусів нижча, ніж при конвекційному опаленні. Це важливий чинник, тому що вважається, що зниження температури на 1 градус тягне за собою економію енергоносія на 5-7%.

    Також цей спосіб передачі тепла відіграє важливу роль у визначенні потужності опалювальної системи. У результаті, на відміну від конвекційних систем, де для обігріву на 10 м² береться від 1 кВт енергії, ми вважаємо від 0,5 кВт, що вже в 2 рази менше. А при правильних розрахунках вся система буде працювати 5-7 годин на добу.

    Це також здоровий мікроклімат в будинку, тому що панелі не висушують повітря, не виділяють продуктів горіння, водяної пари, не створюють протягів і циркуляції пилу. У кожній кімнаті - індивідуальна температура, яка потрібна саме Вам. Система автоматизована, її можна без проблем надовго залишати без нагляду.

    На сьогоднішній день це єдина система опалення, яка відповідає всім вимогам людини, вона зручна, доступна, надійна і економна.

3. Чим інфрачервоне опалення відрізняється від газового автономного опалення?

    Це система опалення, в якій немає котлів, труб, рідини. Вона не потребує каналів вентиляції, робіт з обслуговування, оформлення дорогої дозвільної технічної документації. Монтаж Уден-S® максимально збереже Вашу оселю, не вимагає газозварювальних робіт і серйозних ушкоджень від ремонту.

    Крім того, променисте тепло має зовсім іншу природу і набагато успішніше газового опалення справляється із завданням обігріву будь-яких приміщень.

    Не можна не розглянути фінансовий аспект відмінностей цих двох систем.

    Зростання цін на обидва енергоносія триває. Але очевидно одне - подорожчання газу буде більш значним, ніж електроенергії. Це підтверджують прогнози, оприлюднені Міністерством житлово-комунального господарства на 2007 - 2032 рр. Очевидно і те, що подорожчання послуг центрального опалення, відповідно, буде ще більш значним.

    Оплата ж за експлуатацію газової автономної опалювальної системи та системи електроопалення Уден-S® сьогодні практично однакова.

    Давайте візьмемо середньостатистичну двокімнатну квартиру (50 м²).

    Порівняємо кошти, витрачені на установку газової системи і електричного опалення Уден-S®, а також витрати на експлуатацію цих двох систем (з урахуванням використання бойлера для гарячої води у випадку електричної опалювальної системи).

 

Газове опалення

Електроопалення UDEN-S®

Різниця

Встановлення, грн.

17 000

9 000

+ 8 000

Експлуатація, грн./міс

140

200

- 60

Експлуатація за сезон, грн.

840

1 200

- 360

    Отже, Ви за 9 000 грн. встановили електроопалення Уден-S ®, заощадивши при цьому (у порівнянні з установкою газового) 8 000 грн. Якщо врахувати, що за 6 місяців опалювального сезону різниця в оплаті за газове й електричне опалення становить 360 грн., заощаджені на установці опалювальної системи гроші дозволять практично протягом 22 наступних років оплачувати електричний обігрів приміщення (8000:360). І це при існуючих на сьогоднішній день тарифах на газ і електроенергію.

    Тому міф про шалено вигідне газове опалення дещо тьмяніє у світлі реальних розрахунків. Вагомим аргументом на користь електроопалення є також і питання безпеки, комфорту, екологічності. Опалювальні променисті системи на основі теплих панелей Уден-S® не тільки успішно вирішують проблему холодних стін і сирих кутів, але і не пересушують повітря, створюючи більш комфортні умови в порівнянні з будь-якою конвекційною системою опалення (в тому числі і газової), зручні в управлінні і надійні.

4. Де можна використовувати систему опалення Уден-S®?

    Обігрівачі Уден-S® універсальні і призначені для опалення об'єктів різного призначення. Вони схвалені МОЗ України для установки в дошкільних, шкільних, лікувальних установах та ідеально підходять для обігріву приміщень, де людина перебуває тривалий час.

    Це квартири, будинки, котеджі, дачі, офісні приміщення, торгові та виставкові павільйони, розважальні центри, автовокзали, залізничні вокзали, спортивні та медичні установи, дитячі садки, банки, кафе, ресторани, магазини, гаражі, АЗС, СТО, склади, релігійні установи, сауни, басейни і т.д.

5. Чи можна використовувати опалення Уден-S® як основну систему обігріву?

    Система опалення Уден-S® ефективна і як основний, і як додатковий обігрів. Головне при цьому - правильно розрахувати потужність у кожній окремій ситуації.

6. Де і як розмістити нагрівальні панелі?

    Обігрівачі Уден-S® встановлюються:

  • Моделі Уден-100, 150, 200, умовно звані «теплий плінтус» - над існуючим плінтусом або замість нього по зовнішній, як правило, холодній стіні або по периметру приміщення;
  •   Моделі Уден-500, 700 (настінні панелі) - під вікнами;
  •   Моделі Уден-500П (стельові панелі) монтуються безпосередньо на стелі або в профіль «армстронг»;
  •   Дизайнерські панелі - під вікнами або в будь-якому іншому місці приміщення, доповнюючи та прикрашаючи існуючий інтер'єр.

7. Як розрахувати необхідну кількість обігрівачів Уден-S®?

    Розрахунок потужності будь-якої системи опалення ґрунтується на розрахунках тепловтрат.

    Потужність системи Уден-S® орієнтовно підбирається виходячи з 0,5 кВт на 10 м² площі при висоті стелі 2,5 м і хорошій теплоізоляції.

    Для отримання більш точних даних бажаний виїзд на заміри фахівця. Необхідні розрахунки ми виробляємо і за планами приміщення, які Ви можете надіслати нам факсом, звичайною поштою або електронною поштою.

8. До якої температури нагрівається поверхня панелі?

    Температура поверхні настінних, дизайнерських панелей і «теплого плінтуса» становить 80 ± 5°С, а стельових панелей 90 ± 5°С.

9. Панелі сушать повітря?

    Температура на поверхні панелей відповідає санітарним вимогам і ГОСТ, вона не перевищує допустимих меж, коли відбувається спалювання органічних частинок в повітрі.

    Крім того, Ви отримуєте тепло за рахунок довгохвильових інфрачервоних хвиль, яких практично не бачимо, вони переміщаються від нагрівача безпосередньо до людини.

    Опалювальне обладнання Уден-S® виготовлене виключно з екологічно чистих природних матеріалів, воно не виділяє продуктів горіння і водяної пари, не створює в приміщенні протягів і циркуляції пилу, усуває вологість і цвіль.

10. Чи небезпечні інфрачервоні обігрівачі для здоров'я людини?

    Обігрівачі Уден-S® схвалені МОЗ України для установки в дошкільних, шкільних, лікувальних установах та ідеально підходять для обігріву приміщень, де людина перебуває тривалий час.

    Довгохвильове низькотемпературне променисте тепло абсолютно нешкідливе, довжина хвилі наближена до випромінювання людського тіла, тому тепло сприймається легко і комфортно.

    Опалювальне обладнання виготовлене виключно з екологічно чистих природних матеріалів, воно не висушує повітря, не виділяє продуктів горіння і водяної пари, не створює в приміщенні протягів і циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль.

11. Продукція Уден-S® сертифікована?

    Звичайно. З сертифікатами та іншими документами на нашу продукцію Ви можете ознайомитись в нашому офісі.

12. Навіщо використовується терморегулятор?

    Застосування терморегуляторів дозволяє автоматично задавати і підтримувати потрібну температуру в кожній кімнаті приміщення протягом всього опалювального сезону. А також автоматизувати роботу всієї системи опалення або окремих її елементів, тобто не потрібен обслуговуючий персонал. Це дуже зручно, коли потрібно знизити температуру при тривалій відсутності людей у приміщенні.

    Також терморегулятор є одним з факторів, який при правильних розрахунках потужності системи забезпечує тривалість роботи опалення не більше 5-7 годин на добу, за рахунок чого досягається значна економія електроенергії.

13. А можна поставити один регулятор на 2 кімнати?

    Теоретично це можливо, але при монтажі такий варіант ми використовуємо дуже рідко, оскільки терморегулятор реагує на температуру повітря саме того приміщення, в якому він знаходиться.

14. Чому панелі продаються без терморегулятора, якщо він у будь-якому випадку необхідний?

    Обігрівач і терморегулятор - це різні пристрої. На 1 кімнату, незалежно від кількості встановлених у ній панелей достатньо одного терморегулятора. Таким чином, кількість терморегуляторів визначається тільки кількістю кімнат.

    До того ж наші фахівці не рекомендують використання обігрівачів з вбудованими терморегуляторами і переконані в недоцільності даних моделей.

    Вся справа в тому, що терморегулятор, вбудований в обігрівач, показує не температуру повітря в приміщенні, а температуру повітря на поверхні обігрівача. Погодьтеся, це абсолютно різні показники.

    В даний час наша компанія також виробляє настінні і дизайнерські панелі з живильним проводом і вилкою (моделі «універсал»), які підключаються в розетку через мобільний терморегулятор ТР-06.

    Цей терморегулятор, так само, як і терморегулятор стаціонарної системи, реагує на температуру повітря в приміщенні і здатний ефективно керувати роботою опалювальної техніки. Як правило, до кожної панелі «універсал» купується один такий терморегулятор.

15. Якої довжини провід у інфрачервоних обігрівачів Уден?

    Довжина проводу в моделях, які комплектуються вилкою, становить 2 м.

16. Що входить в комплект панелей при покупці?

    У комплект постачання кожного обігрівача Уден-S® входять кріпильні елементи та інструкція з експлуатації.

17. Чи можна встановити систему опалення Уден-S® самостійно?

    Так, звичайно. Система опалення Уден-S® проста в установці, монтаж можна виконати самостійно, враховуючи наші рекомендації в розрахунку потужності необхідного обладнання.

    Щоб отримати найкращі результати, перед установкою ми рекомендуємо уважно ознайомитися з технічним паспортом та технологічною картою, а також прочитати Правила експлуатації.

    Однак, як показує практика, завжди краще звернутися до спеціалізованої фірми, яка не тільки зробить професійний, якісний монтаж, а й дасть гарантію на свою роботу.

18. Провід якого перетину повинен використовуватися при монтажі панелей?

    Наші фахівці при монтажі використовують трижильний мідний дріт марок ПВС, ШВВП січенням від 1,0 до 4,0 мм².

    Вибір січення залежить від того, яку кількість панелей і якої потужності (і, можливо, інші електроприлади) приєднуються до даного кабелю.

19. У нас в містечку «скаче» напруга. Чи можна в такому випадку встановлювати систему опалення Уден-S®?

    Обігрівачі Уден-S ® досить лояльні до перепадів напруги.

    Але необхідно пам'ятати, що такі перепади впливають на ефективність роботи системи.

    Якщо напруга занадто низька - система опалення, щоб забезпечити необхідну температуру в приміщенні, буде довше працювати. А якщо занадто висока - поверхня буде сильніше нагріватися. Ні один, ні другий варіант не є ідеальною картиною.

    Щоб уникнути цієї проблеми ми просимо ставити нас до відома щодо наявності такого чинника заздалегідь. У кожному окремому випадку наші технічні фахівці дадуть відповідні рекомендації.

20. Чи витримає проводка квартири додану навантаження у вигляді електроопалення?

    При монтажі електроопалення наші технічні фахівці не використовують внутрішньоквартирних проводку, всі обігрівачі приєднуються до автономного кабелю відповідного перерізу і підключаються безпосередньо до приладу обліку. Це гарантує безпечну експлуатацію.

21. Якщо я живу в іншому населеному пункті, як мені отримати обігрівачі?

    Ми працюємо по всій території України. Замовлення буде відправлено будь-якою зручною Вам транспортною компанією, а дату і час отримання Вам повідомить менеджер компанії, з яким Ви працюєте.

22. Чи можна залишати систему опалення Уден-S® без нагляду?

    Система опалення Уден-S ® повністю автоматизована і безпечна. Вона не вимагає догляду, а так як теплоносій відсутній, то виключена можливість його витоку і промерзання при відключенні електроенергії.

    У системах Уден-S ® після відновлення подачі електроенергії обладнання продовжує працювати в заданому раніше режимі.

23. Який термін служби системи опалення Уден-S®?

    Гарантія від виробника на всі моделі Уден-S® 5 років з моменту покупки або установки системи. Ресурс безперервної експлуатації - 25 років.

24. Скільки буде споживати на місяць система опалення Уден-S®?

    У період опалювального сезону при правильних розрахунках система опалення працює в середньому від 5 до 7 годин на добу. Для того, щоб порахувати місячне споживання, необхідно потужність Вашої системи помножити на кількість годин її роботи та кількість днів у місяці.

    Наприклад, візьмемо двокімнатну квартиру з площею 48,25 м², об'ємом 125,45 м³ (висота 2,6 м). Розрахунок потужності на неї склав 0,06 кВт на 1 м², разом 3 кВт.

    Потужність 3 кВт - не цифра випадкова, це саме та потужність, з якою система опалення при температурі до -22 за вікном, і при +20 °С - +22 °С в приміщенні, напрузі в мережі 220V на добу буде працювати від 5 до 7 годин.

    Порахуємо споживання електроенергії для цієї квартири:

3 кВт × 5 (годин) × 30 (днів) = 450 кВт / міс.

    Це середнє споживання електроенергії системою Уден-S® на місяць на цьому об'єкті.

    Більш точні цифри може дати тільки теплотехнічний розрахунок наших фахівців після виконання замірів або роботи з отриманими планами об'єкта.

25. Чи потрібно з вашим опаленням встановлювати трьохтарифні лічильники?

    Таких вимог при встановленні опалення немає. Але за допомогою трьохтарифних лічильників, які останнім часом стали популярні, можна економити. Правда, тут є свої плюси і мінуси.

    Не варто забувати, що з такими лічильниками оплата за спожиту електроенергію залежить від часу доби.

    У години максимального навантаження на електромережі оплата проводиться за так званим «Піковим» 1,5 тарифом, у нічні години - по 0,4 тарифу, в решту часу доби - за існуючим на даний момент стандартним тарифом.

  • 7:00 - 8:00 Стандартний тариф (1,0)
  • 8:00 - 11:00 «Піковий» тариф (1,5)
  • 11:00 - 20:00 Стандартний тариф (1,0)
  • 20:00 - 22:00 «Піковий» тариф (1,5)
  • 22:00 - 23:00 Стандартний тариф (1,0)
  • 23:00 - 7:00 Нічний тариф (0,4)

    Економія грошових коштів можлива, якщо мінімально використовувати електроенергію в «пікові» години, коли вартість кіловата помітно «повзе» вгору, і максимально - вночі.

    Мінус у тому, що «піковий» тариф припадає на час, коли люди прокидаються і включають електроприлади, починають працювати підприємства, або коли всі повертаються додому і знову включають електроприлади - електроплити, чайники, кондиціонери, телевізори, пральні машини, посудомийні машини.

    Погодьтеся, далеко не кожен буде дисципліновано контролювати час. У даному випадку доцільна установка реле часу, який буде відключати опалювальну систему, коли використання електроенергії особливо дороге.

    Крім того, вартість установки трьохтарифного лічильника вище, ніж звичайних моделей і, на наш погляд, недоцільна для об'єктів, де невелике споживання електроенергії (менше 500 кВт год/міс).

    Для решти ж раціональне використання трьохтарифного лічильника дозволить окупити його з легкістю протягом півтора-двох років.

26. Як можна економити з електричним опаленням?

    На електричному опаленні можна економити декількома способами.

  1. Утеплити своє житло. Яка б система опалення у Вас не стояла, якщо у приміщення спочатку великі тепловтрати (тонкі стіни, погані покрівля, фасад, вікна, є щілини і т.п.), ніякої економії Ви не досягнете. Енергозбереженням потрібно займатися постійно. Правильне утеплення дає можливість знизити оплату за опалення, зробити будь-яке приміщення більш комфортним і затишним. Зараз існує маса технологій і матеріалів. Виберіть те, що підходить Вам або зверніться за допомогою до фахівців.
  2. Встановити трьохтарифний (трьохзонний) лічильник. Тут є свої нюанси (дивіться попереднє питання).
  3. Встановити реле часу (він же електронний таймер, він же програматор). За допомогою цього приладу система опалення включається тільки в потрібний Вам час або через необхідні інтервали часу. Програматори часто комбінують з дво-і трьохтарифними лічильниками.

    Поставивши реле часу, Ви самі визначаєте режим роботи системи опалення.

    Наприклад, в денний час вона працює на мінімальному режимі, а за годину до Вашого приходу з роботи підвищує інтенсивність і піднімає температуру до бажаного рівня.

27. Як бути з забороною влади на відрізання від центрального опалення?

    Це, напевно, найчастіше задаване питання мешканців квартир усіх областей України. Постараємося відповісти на нього як можна більш коротко.

    Пунктами 2 і 25 «Правил надання населенню послуг центрального опалення, водо-, теплопостачання та водовідведення ...», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р., передбачено право споживача відмовитися від отримання послуг центрального опалення (ЦО) та гарячого водопостачання (ГВП) у порядку, затвердженому органом центральної виконавчої влади з питань ЖКГ. Споживач має право розірвати договір і вимагати відключення від відповідних мереж. У такому разі він просто виконує ряд необхідних заходів, щоб втручання в робочу систему опалення та водопостачання будинку не зашкодило іншим його мешканцям.

    Все це описано у «Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання», затвердженому Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 4 від 22.11.2005 р.

    Наказом № 169 від 06.11.2007 цього ж органу до наказу № 4 були внесені зміни, з яких випливає, що відключення від системи ЦО і ГВП здійснюється лише за умови відключення всього будинку. Тобто запровадилась заборона на відключення окремих квартир.

    Все це суперечить вимогам п. 1 ст. 321 Цивільного кодексу України, оскільки обмежує права власника квартири та його конституційне право розпоряджатися своїм майном. Більше того, ця заборона ставить людину в залежність від власників інших квартир будинку, які не хочуть або не мають можливості відключитися від ЦО. Це, знову-таки, грубо порушує права і свободи громадян, гарантовані Конституцією України.

    На даний момент таке відключення теоретично можливо, для цього потрібно брати дозвіл на відключення в міжвідомчій комісії, створеній органами місцевої влади. Наскільки нам відомо, в деяких містах їх видають практично безперешкодно.

    Отже, кожен повинен для себе вирішити сам, чи погоджуватися йому з відмовою або витратити час на залагодження ситуації в судовому порядку. Можна робити це самостійно. Але зараз вже досить багато фірм, юристів у кожному місті, які займаються подібними справами.

    Також існує Єдиний державний реєстр судових рішень, з яким Ви можете ознайомитися на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua/, де, як правило, рішення суду в аналогічних спорах виноситься на користь споживача.


Категорія: Панелі UDEN-S | Додав: TNG (29.11.2011)